Kuroshitsuji

18. leden 2010 | 21.27 |
› 

KAWAI Anime a ani tak staré tak proč ho prostě nekuknout :-D

Já osobně vyděla už 3 díly a je to KAWAI musím vám to doporučit je to BEST. Moje nej postava je Ciel. Jinak tu něco otom máte :-D


Kuroshitsuji , čili Black Butler nebo také Dark Butler ("Temný majordom") se odehrává ve viktoriánské Anglii. Hlavním hrdinou je dvanáctiletý hrabě Ciel Phantomhive, který se po tragické smrti svých rodičů stal hlavou šlechtického rodu Phantomhive a současně vlastníkem firmy, která vyrábí hračky a sladkosti. Ciel uzavřel smlouvu s démonem Sebastianem, který se stal jeho ochráncem, majordomem (výměnou za duši mladého pána) a (víceméně) poslušným sluhou, který plní hraběcí příkazy ("Zachraň mě, ty bastarde!") a to se neobejde bez spousty utrpení, krve a chladných sarkastických keců. Ciel se dostává do potíží neustále, má totiž také funkci ochránce Jejího Veličenstva a bojuje s mafií. Kuroshitsuji poprvé vyšlo jako manga autora Yana Toboso v roce 2006, anime bylo poprvé vysíláno v roce 2008 a má (zatím) 24 epizod.
Ciel


Sebastian


Zatím mám trochu pocit, že Kuroshitsuji je hlavně věc na hezké pokoukání (efektní a líbivé scénky, krásní hrdinové, populární převleky kluků za holky atd.), u Kuroshitsuji k efektním krvavým scénám.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Kuroshitsuji n-chan sb 19. 01. 2010 - 17:57
RE: Kuroshitsuji nagashi neko-sb 25. 01. 2010 - 19:17