Spíš?

22. leden 2009 | 15.46 |

Tak tohle zase napsala: Kurama / Kadome

,,Sasori-danna,spíš?"
...
,,Danna?"
Červenovlasý muž otevřel oči a ledovým pohledem zpražil blonďatého chlapce.
,,Jak bych asi mohl spát,Deidaro,když nezavřeš pusu?" odsekl,ale nahým tělem se k chlapci přitiskl.
,,Gomene,danna..." omluvil se Deidaro a s lehkým pocitem zklamání zase zavřel oči.Dlouho to ale nevydržel a když oči otevřel,setkal se s pohledem svého partnera.
,,Co se děje,Sasori-danna?" zamžikal překvapeně,ale dál se vpíjel do očí Sasoriho.
,,Chceš to,viď?" ušklíbl se Sasori.Je tak čitelný...Tak čitelný a krásný,pomyslel si,očima hypnotizoval Deidarovo mladé tělo a nemohl se ho nabažit.
,,O čem to mluvíš,danna?" užasl Deidara,ale jeho "nevinné" oči mluvily za vše.Sasori se s předstíraným ledovým klidem pod dekou přesunul nad Deidaru a vášnivě ho políbil.Jazykem si našel cestu dovnitř a prozkoumával Deidarova ústa.Chlapec omotal své ruce kolem Sasoriho a vískal jeho červené vlasy.Sasori se pomalu dostal k Deidarovu krku.Přesouval se níž a níž a nepřestával jeho tělo laskat a hladit.Poslouchal Deidarovy slastné vzdechy a cítil jeho hebké ruce ve svých vlasech,a už jen to ho naplňovalo pocitem uspokojení.Jazykem se dostal až k jeho klínu a tam se zdržel nejdéle.Jak ho jazykem laskal a rukou hladil po vnitřní straně stehen,Deidara zatínal své ruce do prostěradla,hlavu zakloněnu a v očích vzrušený,touhou zastřený výraz.
,,Sa-so-ri...!" vykřikl přerývaným dechem a vyvrcholil. Sasori se zvedl a naposledy jej políbil,pak si ale lehl zpátky vedle něj a otočil se k němu zády.
,,Miluju tě,Sasori..." zašeptal Deidara vyčerpaně a pohladil Sasoriho po zádech.Zklamalo ho,když viděl,že to s ním nic nedělá.Povzdychl si a zezadu se k němu přitulil.Měl to čekat,loutka přece žádné city mít nemůže,říkali mu to,ale on tomu nevěřil,odmítal to přijmout.

,,Sasori-danna,spíš?"
Ticho.
,,Danna?"
Oči červenovlasého muže se neotevřely,ani se sebeméně nezachvěly.Tentokrát už opravdu spal.
Obrazek

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 4 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Spíš? aďa 06. 08. 2009 - 14:47