Pro mě za soutěž v SONNP

25. březen 2009 | 18.09 |
› 

 Byla jsem v soutěži o nej Naruto povídku a dopadla sem na 4.Místě:

Další povídka byla od Gaarinky.
Naše hodnocení:

1.Způsob slohu:Ami-8,Nakashima-8
2.Nápad:Ami-8,Nakashima-8.5
3.Celkový dojem:Ami-8,Nakashima-9

Součet:49.5 ze 60

asdfghnjm

Byla jsem tam s touhle povídkou:

U vody je vždy sranda

,, Ehh čau Kibo, Jmenuješ se tak že? ''
ozval se nějaký hlas. Kiba trochu neochotně zvedl hlavu, kterou měl před chvíli položenou na lavici a otočil se. stál před ním Kankuro.
,, Hm... jo, nazdar! '' odpálkoval ho rozespale Kiba a znovu si lehl na lavici. Trochu nepohodlně se zavrtěl a pak odvrátil od Kankura hlavu.
,, Já jsem Kankuro.'' začal znovu a ušklíbl se. Kiba si uvědomil, že ho tenhle kluk asi znovu usnout nenechá a tak si promnul oči, posadil se rovně na židli a upřel pohled na toho ,,divně zmalovanýho'' před ním...
,, Jasně, vím kdo seš! ty seš brácha toho... Gaary?... jo, znám tě! ''
V Kankurově výraze se najednou objevila grimasa vypovídající o jeho minimálním nadšení z této otázky, pravděpodobně dost často pokládané. Nebylo příjemný vědět, že ho všichni znají jen díky jeho hrůzunahánějícímu bratrovi.
,,Jo...'' začal trochu nejistě- ,,Chtěl jsem se tě zeptat, jestli bys s náma nechtěl zajít dneska k vodě...? ''
,, K vodě? a s kým? '' podivil se tomu pozvání Kiba.
,, Jdu ještě se ségrou. Ta bere Shikamara, Naruta, sakuru a Inu, možná příjde i Tenten s Nejim, kdoví, bude nás tam hodně... ''
,, Aha... dnes? ''
,, Jo, jdeme tam ve tři ''
,,Dobře, příjdu...'' kývnul Kiba. kankuro se znovu ušklíbl a odešel.

Ve tři Kiba skutrečně dorazil k řece. Cestou se prodíral nějakým rákosím a už zdálky slyšel Shikamara :
-Notak Temari, skoč do té vody!- Temari jen ječela nějaké nesrozumitelné -Necákej, já sama! - a Sakuřino -Naruto ty tupče! - se nadalo přeslechnout.
Konečně se dostal na pláž. Už bylo taky na čase. Nohy měl od rákosí zašvihaný do červena. Když se objevil, vstanul přímo uprostřed nějaké rozdivočelé party. Sakura s Inou se tam tahaly za vlasy a Shikamaru s Temari za krkem hráli válku proti Nejimu nesoucí Tenten. Kiba si uvědomil, kam se vlastně dostal.
Všichni ho v zápětí začali hlasitě zdravit a plácat po zádech se slovy: -čau kámo, kdes byl?- a podobně.
Po pás vodě stál Lee a hledal nejspíš nějaký mušličky. O kousek dál seděla v písku Hinata s Narutem, kterým právě zbořil postavený hrad Choji, utíkající před neznámým rozzuřeným rackem...
-Bože, že jsem sem vůbec lezl- pomyslel siKiba a rozhlížel se po tom klukovi, co ho původně pozval. Uviděl ho ve stínu stromy sedět na písku. spravoval loutku a pískal si. Kiba mi mohl jít za ním, kdyby ho cestou nezastavil Shikamaru a nezačal řvát:
,, Hej lidi, už je nás sudej počet, pojdte hrát volejbal ! ''
Ostatní s návrhem souhlasili a celá parta se tedy přesunula k síti a rozdělila se na 2 skupiny.
Hráli úplně všichni a šlo vidět, jak si to užívají...A to bylo v pořádku, dokud se nestala ta trapná nehoda.
Míč se dostal k Shikamarovi, který přihrál Chojimu. Ten ale balon odpálil tak moc, že chytající Kiba na druhé straně sítě začal hodně rychle couvat, aby ho vůbec chytil. Narazil do Kankura stojícího za ním a strhl ho sebou k zemi. Když oba dopadli do písku, začali se ostatní smát na celý kolo! Spadli na sebe totiž tak nešikovně, že i Nejimu tekly slzy smíchu.
Kankuro se válel dole a ve tváři měl výraz člověka, co právě dostal prudce do hlavy baseballovou pálkou. Na něm ležel úplně rudý Kiba, který se vzápětí od Kankura odtáhl, protože mu ležel hlavou přímo v klíně!
Když se Kankuro probral z poloomráčení a zjistil, že mu Kiba leží přímo mezi stehny, rozhlédl se po pohledech ostatních.
Kluci se nejdřív řehtali, ale po 10 sekundách téhle scény se jim to začalo zdát poněkud divný. V jejich výrazech to bylo patřičně poznat. naopak holky se válely po zemi smíchy. Temari se dostala do záchvatu smíchy a málem to nepřežila!
tohle všechno mohlo trvat nejdéle 15 vteřin, ale pro ty dva to bylo jako trapná věčnost...
Kibův mozek vystřelil do těla signály, přikazující mu postavit se co nejrychleji na nohy ! Kankuro ze sebe oprášil písek, potáhl si plavky a vstal. Když ale partička uviděla jak Kankuro chytil Kibu za ruku a odtáhl ho do rákosí, na tvářích se jim objevili jisté výrazy překvapení a údivu. Nepadlo ani slovo, ale potom, co z rákosí vyletěli Kibovi plavky se raději všichni sebrali s vědomím, že bude lepší je tam nechat o samotě... Rozhodli tak nejspíš pro to, že by šok z jakéhosi přerušovaného volání o pomoc v kombinaci s hlasitým oddychováním nejspíš nepřežili!
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Pro mě za soutěž v SONNP lovesaske 25. 03. 2009 - 21:18
RE: Pro mě za soutěž v SONNP sekai-abigail 26. 03. 2009 - 15:32