Konečně :-)

27. březen 2009 | 20.41 |
› 

Našla jsem moje dva bratry kteří měly být údajně mrtvý,ale jsou živý.Každý byl znich v jiné vesnici.Tak a teď vám tu napíšu kde sem koho našlo a co se stalo nebo nák tak no.

Fotka když byli malý:

Lis,Gory,Gery

Gory

Našla jsem ho ve Skryté Bleskové vesnici.Když jsem ho uviděla tak mi ty oči byli povědomé,protože takové má Astre moje dcera a ty jsou jen u klanu Nii,ale dost semnou.Ve vesnici jak je tak už má dokonce i ženu a jedno dítě a když sme se spolu bavily tak se rozbrečel,že mě konečně našel.Deidara mi říkal,že byl vždy velký citlivka,ale to mi vůbec nevadí hlavní je,že žije. :-)

Gery

Našla jsem ho ve Skryté Dýmové Vesnici.Býval Gay jak mi oněm vyprávěl bratr(Deidara) a možná muto ještě zůstalo,ale co vým musím ho nák poznat.Oči a barvu vlasů bude mýt asi po otci nebo já prostě nevím.Když byl malý tak nosil brýle jak jsem ho vyděla na fotkách,ale asi má teď kontaktní čočky no,ale kdo ví. XD

Lis(Deidara)

Oněm vám asi nemusím nic říkat,že?Jen,že to byla dřív moje sestra Lis,ale při jednom incidentu naša matka jí přehodila duši do nákého chlapa co jí unesl.Velká Změna co XD ,ale sním sem byla pořád.Proč má,ale foták místo oka by bylo na dlouhé povídání.

PS.:Ptátese co se stalo Gorymu a Gerymu,že byli povážováni za mrtvé?Na to se ptám taky a až to budu vědět tak vám to řeknu. :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře