Čínský horoskop - terkafibi

2. duben 2009 | 17.06 |

Vepř

Ten, jenž komunikuje.

Charakteristika: zásadový, upřímný, loajální, milující, čestný, družný, citlivý i smyslný, velkorysý i přízemní, nejistý a nesoutěživý.

Rada pro vepře: Chop se iniciativy. Postupuj aktivně vpřed. Vyrovnej se obratně s úkoly svého života.

Odvaha a schopnost obětovat se patří k Vepři. Je velmi čestný a statečný. Má rytířský charakter, je galantní a úslužný. Nesnaží se nikoho podvést. Ale nevěřme jeho zdánlivé slabosti. Vepř je jenom mírumilovný. Má málo přátel, ale jsou to přátelé na celý život. Těžce se seznamuje s cizími lidmi, ale svým nepříliš početným přátelům je věrný po celý život a neopustí je ani v nouzi.

Není příliš výmluvný, ale zato je velmi zvědavý, dobře informovaný a rád čte. Bývá výbušný, ale přesto nemá rád hádky a snaží se vyhnout konfliktům. Ke svým milovaným a přátelům se Vepř chová mile a pozorně, ačkoli jeho rodinné záležitosti nejsou vždy nejrůžovější.

První etapa života bývá celkem klidná. V průběhu druhé a třetí etapy mohou vzniknout různé problémy v partnerském životě, ale skromný a jemný Vepř se nikdy nespoléhá na cizí pomoc, sám hledá řešení.

Mezi své přátele počítá Zajíce, se kterým je schopen vyhnout se problémům a Ovci, která však dokáže zneužít jeho dobroty. Kamarádí se i s Krysou, Tygrem, Buvolem, Drakem, Kohoutem, Psem, Vepřem a Koněm.Koho nemusí mít blízko sebe, to je Had, na kterém se může stát závislý a Opice.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Čínský horoskop - terkafibi aĎa 06. 08. 2009 - 14:50
RE: Čínský horoskop - terkafibi jesicca 06. 08. 2009 - 14:55