1.díl Nikdy to prostě nekončí - (od Aki-chan)

8. květen 2009 | 16.56 |
› 

nazev-gaarinka

"Shizune, okamžitě pošli Gaie a jeho tým do Měsíčné vesnice!"

"Co se děje, Pátá?"

"Gaarinka Nii. Prosí nás o pomoc, jediný tým, který je volný je Gaiovo, tak honem! Ať okamžitě vyrazí, Zvučná chce napadnout Měsíčnou!"

"Zajisté, sama!"

Shizune utíkala, co jí nohy stačili. Vyběhla z kanceláře a narazila do TenTen. Okamžitě jí vyřídili vzkaz a dál už to nechala na ní. Za pár minut se sešli před bránou a vyrazili. Do Měsíčné by měli dorazit, když pudou bez přestávky, za dva dny.

Během dvou dnů se Gaiovo tým dostal na hranice Měsíčné, kde na ně už čekala Gaarinka se svým týmem. Byla překvapená, když dorazili jen oni.

"To je vše?"

"Ostatní tými jsou na misích, ale až se vrátí, Tsunade je sem okamžitě pošle!"

"No dobrá. Toto je můj tým: sensei Irey Maruba, Gouto Uchiha a Chiaki."

"Já jsem Neji. Můj sensei Maito Gai. Mí přátlé Rock Lee a TenTen."

Všichni se seznámili a podali si ruce. Gaarinka je poté zavedla do hlavního města Měsíčné. Vysvětlila jim situaci a oznámila, že Zvučná by tu měla být tak za tři, čtyři dny. Za pár vteřin se jim od Tsunade dostala zpráva, že posílá ještě dva tými + jednoho sensei navíc. Gaarinka už nevěděla co má dělat, a protože jejich tými nejsou k dostižení, poprosila o pomoc ještě Píšečnou vesnici. Za chvíli se jí dostalo odpovědi – Do zítřejšího rána by k nim měli dorazit tři členi, víc prý jit poslat nemohou. Gaarinka byla spokojená aspoň s tím, co má. Doufala jen, že je na ně spoleh a že jsou aspoň trochu silní.

Zítřejšího rána přivítala u hranic tým z Písečné vesnice. Slyšela o nich, ano. Jsou to tři sourozenci. Dívka z toho týmu jí podala ruku a představila jí její tým.

"Jmenuji se Temari, to je můj bratr Kankurou a můj bratr Gaara."

Gaarinka je zavedla do hl.města a uvedla je do pokoje, který pro ně byl připravený. Po cestě jim vysvětlila situaci. Temari řekla, že jim i lidem z Konohy může věřit, že prý se znají.

Celou cestu do hl.města z Gaarinky Gaara nemohl spustit oči. Myslel si, že si toho nevšimla. Ale ona není tak nepozorá, jak se zdá. Všimla si toho a dost jí to lezlo na nervy, ale nevšímala si ho.

Příštího dne se sešli všichni v hale jedné obrovské budovy. Brzy ráno k nim dorazili i zbylé dva tými z Konohy – team 7 a 8. S nimi dorazil ještě Asuma.

Čekali, že Zvučná dorazí až nejmíň za dva dny, ale dorazilii hned druhý den po týmech z Konohy.

Rozputal se boj.

"Saasukinko! Zabij toho s byakuganem!"

"Hai!"

Saasukinka se ohlížela, koho že to má zabít, a poté ho spatřila. Byl to ten, co se jí líbil. Nemohla ho zabít. Místo toho zabila jednoho člověka, co byl na straně s ní.

"Co to sakra děláš, měla si ho zabít!"

"To radši zabiju tebe!"

Zvučná se dala na útěk, takový nápor nepřátel by nejspíše ani nepřežili. Lee si všiml, že pořád je mezi nimi ještě jedna členka Zvučné, chtěl na ní zaútočit, ale Neji ho zastavil. Nikdo nechápal co dělá.

"Proč si mě zachránila?"

"No, už dlouho jsem od nich chtěla utéct...A naví, nemohla jsem tě zabít."

TenTen jakoby začala rudnout vzteky, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost. Gaarinka Saasukince navrhla, ať se přidá k nim. Ona souhlasila. Podívali se kolem, Gaarinka si všimla Chiaki jak u někoho klečí. Přišla k ní blíže a spatřila zraněného Gouta. Sakura se nabídla, že ho uzdraví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře